projekt + wykończenie
we wrocławiu
Policzymy dokładny budżet wykończenia mieszkania.
Jeśli realizacja okaże się droższa - zwrócimy pieniądze za projekt
projekt
+
wykończenie

we wrocławiu

Policzymy dokładny budżet wykończenia mieszkania.
Jeśli realizacja okaże się droższa - zwrócimy pieniądze za projekt
juhuu!!! Takie wnętrza robimy!!! Jeśli chcesz podobne czytaj dalej jak możemy to razem zrobić
Jak możesz zaoszczędzić ?
Inwestujesz w projekt wnętrza, który jest przygotowywany w taki sposób, żeby nie przekroczył kwoty, którą chcesz wydać.
Od razu powiemy Ci, co jest w zasięgu Twojego budżetu.
Przedstawimy realne koszty - nie zaniżone lub częściowe.
Wszystko po to, aby zaoszczędzić Twój (i nasz) czas.
Po wykonaniu projektu otrzymujesz od nas dokładną dokumentację z wykazem wszystkich materiałów i elementów (od paneli, ceramiki i zabudów meblowych po zaślepki, gniazda i uszczelki)
Gwarantujemy, że cena wykończenia wyjdzie dokładnie taka, jak było w kosztorysie. Jeśli nie, zwrócimy Ci pieniądze za projekt.
Może się wydawać, że tracimy sporo czasu na przygotowanie. Ale dzięki temu jesteśmy pewni efektów swojej pracy i możemy udzielać gwarancji na to, co robimy.
Co zyskujesz pracując z nami?
zaoszczędzisz 5-20 tys. złotych
statystyki z ostatnich 5 lat pokazują, że właściciel mieszkania podczas wykończenia popełnia średnio 30-100 błędów różnej skali.
Cena każdego błędu to od 100 do 300 zł
Z projektem i dokładnym kosztorysem zmniejszamy ilość błędów o 90%
wszystko w jednym miejscu
-odbiór mieszkania od dewelopera
-projekt wnętrza z dokładnym kosztorysem
-wykończenie według indywidualnego projektu
-kuchnia i meble na wymiar
jasno określony budżet
Będziesz wiedzieć ile dokładnie pieniędzy potrzebujesz na wykończenie mieszkania. Będziesz kontrolować budżet na wykończenie jeszcze na etapie projektu.
szybki termin realizacji
Zaoszczędzisz na wynajmie tymczasowego mieszkania. Jeśli zaczniesz z nami pracować na długo przed odbiorem mieszkania, przygotujemy się i zaczniemy wykończenie od razu po otrzymaniu kluczy. Dzięki temu możesz szybko się wprowadzić.
Tak może wyglądać Twoje mieszkanie
tego tekstu nie widać/mamy nadzieję że klienci będą mieli dobry gust :)
Możesz być spokojny o terminy i jakość
Do organizacji procesu wykorzystujemy Agile
zaprojektowaliśmy i wykończyliśmy już ponad 250 mieszkań
pracujemy zarówno z rynkiem pierwotnym jak i wtórnym
proces wykończenia podzielony jest na etapy i szczegółowo opracowany
w ciągu ostatnich 5 lat wypracowaliśmy przejrzysty i prosty w obsłudze sposób zarządzania procesem wykończenia
wykorzystujemy materiały tylko od sprawdzonych dostawców
dokładnie wiemy ile ich będziemy ich potrzebować i jak je wykorzystać
gwarancja
na wszystkie nasze prace dostaniesz gwarancję na 2 lata
Jak wygląda proces?
jeśli nie chce Ci się tego czytać, możesz do nas zadzwonić i zapytać - numery są na dole

1.Odbiór mieszkania i rozmowa
Zaczynamy od spotkania, na którym określamy wstępny budżet, wybieramy stylistykę, pytamy o oczekiwania. Jesteśmy też przy odbiorze mieszkania od dewelopera.
2.Projektowanie i kosztorys
Jako podsumowanie pierwszego spotkania dostajesz ankietę, którą wypełniasz. Dostarczy nam ona informacji na temat projektowanych wnętrz i Twoich potrzeb.

Na jej podstawie przygotujemy dla Ciebie różne opcje i rozwiązania funkcjonalne - przesunięcia ścian, rozmieszczenie mebli, sprzętów, zaplanowanie oświetlenia, rozmieszczenia gniazd, materiały na podłogi, ściany, wybór ceramiki sanitarnej itd. Wszystko to w oparciu o wybrany styl, który na bieżąco dopracowujemy.

Kiedy dojdziemy już do momentu, w którym stwierdzisz "tak, to jest to i tak chcę mieszkać" - nasi projektanci przygotują rysunki techniczne dla wykonawców, zestawienie materiałów i elementów wyposażenia, spis prac potrzebnych do realizacji i kompletną specyfikację (przykładowo, do samej umywalki potrzebne są: syfon, bateria, wężyki, zawory, elementy mocujące i reszta drobiazgów, o których łatwo zapomnieć, jeśli robisz wykończenie sam / po raz pierwszy / bez doświadczenia).

Finalna cena która będzie wiadoma po zrobieniu kosztorysu projektu, pozostanie niezmienna do końca wykończenia.


3.Wykończenie mieszkania
Po akceptacji projektu i kosztorysu podpisujemy umowę na wykończenie i zaczynamy prace "na budowie". Przywozimy wszystkie niezbędne urządzenia i materiały. Proces przygotowania trwa ok. 2 tygodni.
Wszystko to organizuje i kontroluje menedżer projektu. On przydziela wykonawców, odpowiada za terminy, organizuje dostarczenie niezbędnych materiałów na czas. Kontroluje kolejność prac nad projektem.


Zobacz jak wyglądają gotowe mieszkania
Zobacz jak wyglądają gotowe mieszkania
Obejrzyj historię Ani
Ania zwróciła się do nas już na etapie poszukiwania mieszkania. Długo zastanawiała się nad kupnem „własnego M" z rynku wtórnego. Obawiała się, że w mieszkaniu z wielkiej płyty nie będzie można zaprojektować wygodnej i funkcjonalnej przestrzeni. Jej marzeniem było posiadanie dużego prysznica w łazience i sporej ilości miejsca do przechowywania w kuchni, która będzie miała wygodny układ. Po oględzinach przeprowadzonych razem z naszym specjalistą, przekonaliśmy Anię, że mieszkanie można bez problemu dostosować do jej potrzeb. Obejrzyj wideo, aby dowiedzieć się, co o efekcie współpracy z nami sądzi Ania?
Left
Right
Left
Right
Left
Right
Left
Right
Left
Right
Left
Right
Left
Right
Left
Right
Left
Right
Left
Right
Left
Right
Left
Right
wykorzystujemy pliki cookies
jest ok,zamykaj
Close
Mieszkanie przed i po wykończeniu z GISMO
tu trzeba poprzesuwać :)
Co o nas mówią
Dominik Rosiński
Olene i Tarasa poznaliśmy ok 3 lata temu, a od 2 lat mieszkamy we wnętrzach zaprojektowanych przez ich pracownię. Koncepcja idealnie trafiła w nasze gusta a projekt spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Bardzo dobra współpraca na każdym etapie prac. Zdecydowanie polecamy!
Natalia Myskova
Jesteśmy bardzo wdzięczni za całe wykończenie pod klucz przez tą firmę. Od projektu do aranżacji wszystko zrobiono na wysokim poziomie oraz z dobrym gustem. Terminy zostały dotrzymane. Mieliśmy zawsze informację o postępach. W razie wątpliwości wszystko było rozwiązywano od ręki. Firma dość odpowiedzialnie podchodzi do wad producentów, nie zamiata pod dywan żadne drobne niezgodności, samodzielnie zgłasza reklamacje i wymienia w razie potrzeby artykuły. Twarda szóstka!!! Takim łatwym u nas remont jeszcze nie był :-)
Irina Polokh
Jesteśmy teraz na końcu naszej pierwszej kooperacji z Gismo, i już wiemy że to nie będzie ostatni raz. Przypadkiem, przez dobre opinie na FB, obraliśmy firmę dla wnętrz oraz samego wykończenia mieszkania, i jestesmy bardzo zadowoleni! Wszystko było zrobione z wysokim poziomem jakości i w obiecywane terminy. Bardzo szybko Olena zrozumiała czego chcemy od remontu i idealnie dopasowała projekt. Jednak, kiedy ja około 5 razy zgłaszała poprawki do planu kuchi - Olena bez problemów każdy raz to naprawiała. :) Głównym dla nas jest to że prawie 90% kooperacji było przez maila/telefon oraz pod czas wykończenia mieszkania nasza obecność nie była w ogóle potrzebna, bo firma odpowiada ZA WSZYSTKO! Serdecznie polecam!
Chcesz darmową ofertę na projekt+wykończenie?
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu, w celu udzielenia odpowiedzi na moje zapytanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

+48570764270
inbox.gismo@gmail.com
Gismo Sp. z o.o.
53-019 Wrocław ul Krzycka 83c/20
NIP:8992761828
Made on
Tilda