Wykończenie mieszkania według indywidualnego projektu


Poznaj realną wartość wykończenia Twojego mieszkania
w ciągu godziny


Wykończenie mieszkania według indywidualnego projektu

Poznaj realną wartość wykończenia Twojego mieszkania w ciągu godziny
Zobacz jak wyglądają gotowe mieszkania
Zobacz jak wyglądają gotowe mieszkania
Left
Right
Left
Right
Left
Right
Left
Right
Left
Right
Left
Right
Left
Right
Left
Right
Left
Right
Left
Right
Left
Right
Left
Right
Zadbamy o wszystko: od indywidualnego projektu do finalnego sprzątania
konkretne kwoty
Poznasz konkretne kwoty, odnoszące się do każdej części wykończenia. Będziesz wiedzieć, ile dokładnie będą kosztować prace z wartością wszystkich materiałów i urządzeń, zamontowanie kuchni i szafy wbudowanej, kupno reszty mebli, a nawet dekoracji.
indywidualny projekt wnętrza
Zobaczysz swoje mieszkanie przed rozpoczęciem prac wykończeniowych. To da Ci możliwość ocenienia, czy rozmieszczenie wszystkich elementów wnętrza jest wygodne i funkcjonalne.
Wszystkie możliwe zmiany wprowadzisz w stworzonym specjalnie dla Ciebie modelu 3D z architektem wnętrz, a nie na budowie. To pozwoli zaoszczędzić na przeróbkach i czasie prac wykończeniowych.
realizacja i gwarancje
Da Ci kilkaset godzin, które możesz wykorzystać na swoje cele i rodzinę! My zajmiemy się wszystkim – organizacją dostaw, zamówieniem materiałów i ceramiki, wykonaniem wszystkich prac, wykonaniem i montażem kuchni wraz z resztą mebli, wywiezieniem śmieci budowlanych. Ty oddasz nam tylko klucze do mieszkania na początku i odbierzesz na końcu, razem z gotowym mieszkaniem.
Mieszkanie będzie wyglądać tak, jak zechcesz
We use cookies to provide the best site experience.
Ok, don't show again
Close
Mieszkanie do i po wykończeniu z GISMO
Dla kogo?
dla kogoś, kto planuje
Chce przewidzieć wszystkie wydatki, materiały wykończeniowe, które zostaną zastosowane oraz drzwi, oświetlenie i meble jeszcze przed rozpoczęciem prac.
Dla kogoś, kto chce dostosować mieszkanie do swoich potrzeb
Przy pomocy architekta wnętrz zobaczysz (w formie dokładnego modelu 3D), jak będzie ono wyglądać jeszcze przed remontem.
Dla kogoś, kto ceni swój czas
Chce zlecić organizację całego procesu wykończenia i wprowadzić się do nowego, czystego mieszkania.
Co o nas mówią
Dominik Rosiński
Olene i Tarasa poznaliśmy ok 3 lata temu, a od 2 lat mieszkamy we wnętrzach zaprojektowanych przez ich pracownię. Koncepcja idealnie trafiła w nasze gusta a projekt spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Bardzo dobra współpraca na każdym etapie prac. Zdecydowanie polecamy!
Natalia Myskova
Jesteśmy bardzo wdzięczni za całe wykończenie pod klucz przez tą firmę. Od projektu do aranżacji wszystko zrobiono na wysokim poziomie oraz z dobrym gustem. Terminy zostały dotrzymane. Mieliśmy zawsze informację o postępach. W razie wątpliwości wszystko było rozwiązywano od ręki. Firma dość odpowiedzialnie podchodzi do wad producentów, nie zamiata pod dywan żadne drobne niezgodności, samodzielnie zgłasza reklamacje i wymienia w razie potrzeby artykuły. Twarda szóstka!!! Takim łatwym u nas remont jeszcze nie był :-)
Irina Polokh
Jesteśmy teraz na końcu naszej pierwszej kooperacji z Gismo, i już wiemy że to nie będzie ostatni raz. Przypadkiem, przez dobre opinie na FB, obraliśmy firmę dla wnętrz oraz samego wykończenia mieszkania, i jestesmy bardzo zadowoleni! Wszystko było zrobione z wysokim poziomem jakości i w obiecywane terminy. Bardzo szybko Olena zrozumiała czego chcemy od remontu i idealnie dopasowała projekt. Jednak, kiedy ja około 5 razy zgłaszała poprawki do planu kuchi - Olena bez problemów każdy raz to naprawiała. :) Głównym dla nas jest to że prawie 90% kooperacji było przez maila/telefon oraz pod czas wykończenia mieszkania nasza obecność nie była w ogóle potrzebna, bo firma odpowiada ZA WSZYSTKO! Serdecznie polecam!
Więcej o cenie wykończenia
Zadzwonimy do Ciebie i wytłumaczymy wszystkie detale

Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu, w celu udzielenia odpowiedzi na moje zapytanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

+48570764270
inbox.gismo@gmail.com
Gismo Sp. z o.o.
NIP:8992761828
Made on
Tilda