Projekt BR/1

Rysunki techniczne + specyfikacje materiałów i meble na wymiar
3d wizualizacje
Koncepcja stylistyczna tego wnętrza jest zbudowana na połączeniu kilku odcieni koloru niebieskiego z szarością, dodatkiem beżu i drobnych czarnych akcentów w postaci opraw oświetleniowych i dekorów. Odcieni niebieskiego są zawsze modne, harmonijne, w połączeniu z cieplejszymi odcieniami dębu i beżu są nawet przytulne. Pozwalają się szybko wyciszyć i odstresować.
W salonie twojego mieszkania znajdziemy najlepsze miejsce na modułową szarą sofę, adaptujemy do kształtu twojego salonu charakterystyczny drewniany panel za telewizorem oraz wskażemy kolory farb do ścian niezbędne do uzyskania odpowiedniego jak w szablonie efektu. Podłogi drewniane w kolorze bielonego dębu opiszemy w wykazie materiałów w dwóch wersjach cenowych.
W łazience głównym elementem dizajnu jest połączenie wielkoformatowych płytek imitujących marmur i drobnych kobaltowych. Ściany i nawet sufit częściowo też są malowane w kolor ciemnych płytek. W trakcie adaptacji szablony możemy zamienić wanne na prysznic, lub zamiast zasłonki wstawić szklany parawan. Ceramikę i baterie też opiszemy w wykazie materiałów w dwóch wersjach cenowych.
Kolory
Rysunki techniczne
Specyfikacje
Zdjęcia
Dowiedz się więcej
Zostaw swój telefon.Zadzwonimy do ciebie i wytłumaczymy wszystkie detale

Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu, w celu udzielenia odpowiedzi na moje zapytanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.

+48570764270
inbox.gismo@gmail.com
Gismo Sp. z o.o.
NIP:8992761828
Made on
Tilda